یکی از مزیت های شرکت میکاواچ این است که خود سابقه ای بیش از ۵۰ سال در زمینه وارد کردن انواع ساعت مچی با سفارش مستقیم از شرکت ها را دارد و مانند بسیاری از سایت و پیج های اینترنتی محصولات را از واسطه تهیه نمی نماید. و این یعنی شما محصول را از فروشنده اصلی تهیه می‌نمایید که حتما قیمت کمتری نیز نسبت به سایر فروشندگان خواهد داشت.

پس منظور ما از ارزان تر بودن به معنای قیمت گذاری غیرعادی محصولات نیست بلکه به واسطه اینکه هم وارد کننده هم پخش کننده مستقیم می‌باشیم، می‌توانیم با قیمت مناسب‌تری محصولات خود را به دست مشتریان خود برسانیم.

نکته بعدی که در قیمت کمتر یا بیشتر یک محصول مورد توجه است، گارانتی محصولات است که امروزه برای بسیاری از مشتریان گارانتی مفهومی بی معناست چراکه بسیاری از شرکت‌ها که محصولات خود را گارانتی می نمایند از مشتری حمایت نمی کنند و فقط هزینه اضافی از مشتری دریافت می نمایند. خوشبختانه یکی از نکات مورد توجه مجموعه میکاواچ تمرکز بر مشتری مداری و ایجاد حس اعتماد برای مشتریان خود است که به روش های مختلف سعی در خدمت رسانی و جلب رضایت مشتریان خود را دارد. که برای مطالعه گارانتی محصولات می توانید به این لینک مراجعه نمایید» شرایط گارانتی

نکته قابل توجه در ارزان‌تر بودن محصولات

یکی از نکات مهم در خرید محصولاتی که چندین لول کیفیتی برای آنها وجود دارد مانند ساعت‌های، های کپی، اختلاف قیمتی آنهاست. در ظاهر یکی هستند ولی با اینکه مشابه هستند ولی کیفیت متریال به کار رفته در آنها با هم متفاوت است.

مثلا برای یک ساعت که از نوع های کپی است و قیمت آن در حال حاضر ۱ میلیون تومان است شما می توانید قیمت های بسیار کمتری حتی ۳۰۰ هزار تومان و کمتر (طرح) را درست مشابه همین محصول را مشاهده نمایید.

در اینصورت بسیاری از مشتریان فکر میکنند همان است و فرقی ندارند و فروشنده ای که گران میدهد قصد گرفتن سود بیشتری از مشتری را دارد.

دقت نمایید این مورد که قیمت ها سلیقه ای هستند مد نظر ما نیست. در ساعت هایی که های کپی هستند چون به سفارش واردکنندگان متریال های آنها به صورتی سلیقه ایی و در شرکت های مختلف انتخاب و ساخته می شوند سطح کیفیت آنها نیز بسیار متفاوت است. مثلا درجه کیفیت موتور که داستانی طولانی دارد یا جنس بند و بدنه که به زودی تغییر رنگ ندهند یا شیشه که به راحتی با ضربه کوچکی خش برندارد و … نکات بسیار دیگر.

مشتریان فقط متوجه شباهت آنها می شوند در صورتی که در ساخت آن محصول می توان از موتور با کیفیت میوتا استفاده شده باشد و در دیگری موتور پرس که خیلی ارزان تر هم است. ولی این ساعت با اینکه قیمت کمی دارد، ولی در صورت خراب شدن غیر قابل تعمیر است و می بایست تعویض شود !

پس توجه داشته باشید و دچار اشتباه نشوید در مورد قیمت های ارزان تر.