ارسال سریع

میکا واچ با شرایط ارسال سریع‌، تحویل رایگان و پرداخت در محل( فقط برای شهر تهران)، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. در حال حاضر طرح ارسال سریع فقط در شهر تهران و به شرح زیر فعال می باشد.

سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا پنج شنبه تا ساعت ۱۲ ثبت شوند نهایتا تا پایان ساعت کاری همان روز و سفارش هایی که از ساعت ۱۲ به بعد شوند نهایتا تا پایان ساعت کاری روز بعد تحویل داده خواهند شد. سفارش هایی که از ساعت  ۱۲ به بعد روز پنج شنبه ثبت شوند، در روز شنبه ارسال و تحویل داده خواهند شد.

نکات :

تمامی کالاهای موجود در میکا واچ (mikawatch)  در تهران از طریق ارسال سریع و پیک خود شرکت و شهرستان ها از طریق پست پیشتاز بصورت رایگان ارسال خواهد شد.

پیش از ارسال کالا، تماس تلفنی جهت هماهنگی‌های لازم در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش ، از طرف میکاواچ با مشتری ( تحویل گیرنده سفارش ) انجام می گیرد.

پست پیشتاز

  • پست پیشتاز برای سفارش‌های شهرستانها بوده ولی در صورت درخواست مشتری سفارش‌های با آدرس تحویل تهران نیز می‌‏توانند با پست پیشتاز ارسال شوند.
  • پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت است.
  • در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

پیگیری مرسوله پستی : newtracking.post.ir
 

دیگر نکات :

 تمامی کالاهای میکا واچ  در سراسر کشور بصورت رایگان ارسال خواهد شد. پیش از ارسال کالا، هماهنگی های لازم در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش، از طرف میکا واچ با مشتری ( تحویل گیرنده سفارش ) انجام می شود.