ساعت مچی های کپی چیست ؟ | high copy

ساعت مچی، یکی از پر طرفدارترین محصولات حوزه مد و زیبایی است که علاوه بر زیبایی ظاهری و اهمیت استفاده از آن در صنعت مد و پوشاک، برای خیلی از علاقمندان و رشته های ورزشی بسیار کاربردی است.

تنوع زیادی در ساعت مچی وجود دارد و همچنین سبک های مختلفی نیز در آنها وجود دارد، که علاقمندان خرید ساعت مچی را با حق انتخاب زیادی روبرو می کند.

فلسفه پیدایش ساعت مچی های کپی، بالا بردن توان خرید مردم برای خرید نمونه مشابه ساعت های مورد علاقه است و همچنین مزیت عالی آن برای افرادی است که به اصطلاح به آنها ساعت باز می گویند. یعنی افراد می توانند با قیمت خوب برای خود چندین ساعت خریداری نمایند که جمیع مبلغ آنها در حد یک پنجم یک ساعت اوریجینال نمی‌شود و به ازای آن می‌توانند هر روز یک ساعت جدید را امتحان نمایند.

اما ساعت مچی های کپی چیست ؟

ساعت مچی، های‌کپی به ساعت‌هایی گفته می شود که مشابه یک ساعت اوریجینال هستند و تفاوت آنها در استفاده از متریال ها و موتور استفاده شده در این ساعت ها است.

البته همه ساعت های به اصطلاح های‌کپی ظاهری مشابه نوع اوریجینال را ندارند و فقط از برند آن محصول استفاده شده است.

کیفیت ساعت‌های های کپی ؟

درجه‌بندی ساعت، های کپی از نظر کیفیت بسیار متنوع است و می‌توان از بسیار با کیفیت تا کیفیت متوسط طبقه بندی کنیم. بعضی از ساعت‌های، های‌کپی به حدی با کیفیت هستند که تفاوت آنچنانی با نمونه اوریجینال خود ندارند و بیشترین تفاوت از نظر موتور استفاده شده در آن است.

دقت کنید ساعت‌های فیک و های‌کپی با هم تفاوت دارند و در ساعت‌های فیک کلا کیفیت هیچ اهمیتی ندارد و صرفا برای فروش یک محصول یکبار مصرف تولید می‌شوند. ساعت مچی‌های، های‌کپی را با توجه به کیفیت ساخت آن از ۲۴، ۱۲، ۶ تا ۳ ماه گارانتی می‌نمایند و مشتری می‌تواند با خیال راحت اقدام به خرید آنها نماید. که در این بین خدمات گارانتی میکاواچ برای محصولات خود را می توان مجموعه کاملی از احترام به مصرف کننده دانست که سعی در جلب رضایت مشتریان خود دارد.

گاهی چندین کیفیت متنوع برای یک ساعت مچی های کپی وجود دارد و بیشتر متقاضیان را برای خرید آنها دچار شک و گمراهی می‌کند چراکه قیمت های متنوعی نیز برای آنها است.

علت تفاوت قیمت ساعت‌های های کپی در بکارگیری متریال‌های مختلف از نظر کیفیت متریال و موتور در آنهاست که هر قطعه از ساعت می‌تواند با دیگر ساعت های مشابه از نظر کیفیت متفاوت باشد.

مثلا خریداران نمی‌توانند تفاوت بین شیشه با کیفیت یا بی‌کیفیت، دو ساعت مچی که ظاهری مشابه دارند را متوجه شوند. شیشه بعضی از ساعت ها مقاومت بیشتری از نظر ضربه پدیری و همچنین برخورد با اجسام نوک تیز دارند که به آنها شیشه ضد خش می‌گویند.

نوع کیفیت جنس بدنه و بند را اغلب در ظاهر و لمس و وزن آن می‌توان متوجه شد ولی باز کمی و کاستی می‌تواند در آنها وجود داشته باشد. مثلا استیل یکی از پر استفاده‌ترین متریال‌ها در جنس بدنه ساعت مچی است که خود می‌تواند انوع درجه بندی کیفی داشته باشد.

انواع موتور بکار رفته در ساعت مچی high copy ؟

در هنگام خرید ساعت مچی های کپی باید به نوع موتور آن توجه ویژه‌ای داشته باشید زیراکه تمام هویت یک ساعت مچی بسته به کارکرد موتور آن دارد، درست مانند کاربرد مغز برای انسان.

تنوع موتورهای استفاده شده در ساعت مچی، های کپی، بالا می باشد و در دسته بندی های رایجی مانند؛ موتور اتومات، کوآرتز و دیجیتال قرار می‌گیرند.

موتور میوتا چیست؟

از بهترین برندهایی که می توان بعنوان موتور در ساعت مچی های با کیفیت بکار برد، استفاده از موتور میوتای ژاپن است که نام و آوازه آن در سراسر جهان گسترده شده است و برندهای معروف زیادی از تولیدات این شرکت استفاده می‌کنند.

مجموعه میکاواچ نیز در برندهای اصلی و در سطح کیفی بالای خود از موتور میوتا استفاده می‌نماید که موجب رضایت مشتریان از محصول خریداری شده می‌شود که با خیال راحت تا سال‌های سال بدون توقف به فعالیت خود ادامه می‌دهند.

سایر موتورهای استفاده شده در ساعت مچی high copy، ژاپنی می‌باشند که هر کدام در درجه بندی کیفیت با هم متفاوت هستند.

برای آشنایی بیشتر با برند میوتا می‌توانید مقاله روبرو را مطالعه نمایید » شرکت میوتا

موتور پرس چیست؟

یکی از انواع موتورهای مورد استفاد در ساعت مچی های کپی، موتور پرس می باشد که به این معناست که اگر موتور ساعت دچار نقص و خرابی شود دیگر قابل احیا و تعمیر نمی‌باشد.

این نوع از موتور ساعت مچی قیمت نهایی یک محصول را بسیار کاهش می‌دهد و این مورد همانطورکه در اول مقاله اشاره شد موقعیت مناسبی برای ساعت بازها است. افرادی که می‌خواهند در عین استفاده از یک محصول خوش کیفیت و شیک از نظر ظاهری و متریال بدنه، با قیمت مناسبی بتوانند چند مدل متنوع را خریداری و استفاده نمایند، به جای اینکه از یک مدل ولی با قیمت بیشتری استفاده نمایند.

نکته اینکه ساعت‌های موتور پرس، خود نیز کیفیت موتور آنها به چند دسته تقسیم می شود و بعضی از این مدل‌ها به علت کیفیت مناسب ساخت و در صورت استفاده درست می‌توانند تا سال‌های سال بدون توقف کار نمایند. و نکته بعدی اینکه بعد از خرابی می‌توانید به صورت انتخابی یک موتور با کیفیت بهتر را جایگزین موتور قبلی نمایید.

نتیجه گیری

ساعت مچی های کپی همانطورکه در مطالب قبلی به آن اشاره شد دارای تنوع بالایی در زمینه کیفیت و قیمت است که به خریداران حق انتخاب‌های بیشتری نسبت به خرید ساعت مچی اوریجینال می‌دهد.

با مرور این مطالب متوجه هویت ساعت مچی های کپی و فواید وجود آن شده ایم و می توان گفت وجود آنها باعث ایجاد حق انتخاب برای کسانی می شود که توان خرید ساعت هایی که گاهی قیمت های آنان فقط برای افراد خاصی در جهان قابل تصور است شده است.

در انتها اگر قصد خرید یک ساعت مچی دارید و برای شما نکات مبهمی وجود دارد، در هر لحظه می توانید با یکی از روش های تماس، با ما ارتباط برقرار نمایید تا همکاران ما در اولین فرصت پاسخگوی شما باشند.

منبع اختصاصی : فروشگاه ساعت میکاواچ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *