تضمین بازگشت وجه

به اطلاع مشتریان گرامی می رسانیم تمامی محصولات خریداری شده از سایت میکاواچ و شبکه های اجتماعی زیرمجموعه در صورتی که از ابتدا هرگونه مشکلی داشته باشند و طی 24 ساعت پس از دریافت محصول به اطلاع فروشگاه میکاواچ رسیده باشد. بدون هیچ قید و بندی با محصول نو تعویض و یا وجه آن به حساب مشتری بازگردانده می شود. تعویض یا استرداد محصول تا یک هفته پس از اطلاع رسانی خرابی از سوی مشتری قابل انجام می باشد.

شفافیت و فروش صادقانه محصولات

در سایت میکاواچ و شبکه های اجتماعی مربوطه به صورت کامل شفاف و صادقانه اورجینال بودن و یا کپی بودن محصول به همراه ذکر درجه کیفی ساخت محصول ذکر گردیده و به مشتری اطمینان کامل داده می شود که همان محصولی که سفارش داده است را دریافت خواهد کرد.

گارانتی محصولات در سایت میکاواچ با توجه به کیفیت و قیمت تمام شده محصولات به صورت، 3 ماهه – 6 ماهه – 12 ماهه – 18 ماهه و 24 ماهه می باشد.

موارد استفاده از گارانتی

1- ساعت مچی های با تکنولوژی کوارتز از سه ماه تا 24 ماه دارای گارانتی موتور و از سه ماه تا یکسال دارای گارانتی طول عمر باطری می باشند.

2- موتور ساعت های مچی اتوماتیک های کپی دارای شش ماه گارانتی و ساعت های اوریجینال از 12 ماه تا 24 ماه می باشند.

3- بند ساعت های مچی به دلیل تنش های متفاوتی که از طرف مصرف کننده گان و محیط به آنها وارد می گردد شامل گارانتی نمی باشد.

4- ساعتهایی که برای شهرهای به غیر از تهران ارسال می گردد به دلیل شرایط حمل و نقلی متفاوت توسط اداره پست، ممکن است در هنگام حمل و نقل دچار آسیب گردند که در صورت بروز چنین مشکلاتی بایستی بلافاصله پس از تحویل مامور پست توسط مشتری، محصول دریافتی بررسی و وجود هر گونه ایراد به اطلاع فروشکاه میکاواچ رسانده شود. اطلاع رسانی پس از گذشت 12 ساعت پس از دریافت محصول قابل بررسی نمی‌باشد.

5- در نظر داشته باشید رنگ ساعت ها و به صورت کلی هر نوع از آبکاری 100 درصد ثابت نیست به این معنا که کاملا به نحوه نگهداری شما بستگی دارد و این مورد قابل پیگیری در گارانتی نمی باشد به غیر از مواردی که در بند 4 به آن اشاره شده است.

6- ساعت های های کپی (High Copy) به صورت کامل ضد آب نمی‌باشند و مقاومت آنها در برابر آب به واسطه داشتن واشرها و دیگر مواد ایجاد شده است و می بایست نهایت دقت در نگهداری از شرایط مطلوب را داشته باشید تا ضد آب بودن ساعت حفظ شود. مقاومت در برابر آب برای ساعت های های کپی به صورت استفاده معمول می‌باشد و نبایست در استخر یا حمام از آنها استفاده گردد.

7- تمامی نکاتی در مشخصات ساعت‌ها ذکر می‌شود از طرف سازنده ساعت می‌باشد اما مطالب بالا که مربوط به مسائل نگهداری و تعهدات ساعت مچی‌ها است، یک نمای کلی از تجربه کاری میکا واچ می‌باشد که طبیعتا مشتریان گرامی می‌بایست به آن توجه داشته باشند.

8- کارت گارانتی یا فاکتور فروش ساعت مچی باید مادامی که میخواهید از گارانتی بهره مند باشید نزد شما بماند زیرا در صورت وجود نداشتن این موارد گارانتی قابل پیگیری نخواهد بود.