معرفی برند آلبرت ریله Albert Riele

آلبرت ریلهAlbert Riele” نام یکی دیگر از قدیمیترین سازندگان ساعت مچی در جهان است و که در سال 1881 در در سوئیس تاسیس شد. موسس این برند یعنی آلبرت ریله نام خود را بر روی محصولات خود نهاد.

تاریخ از امروز آغاز می شود، این شعار شرکت آلبرت ریله برای محصولات خود است توانست با سیاست های درست خود و تولید محصولاتی با طراحی زیبا و خوش کیفیت جای خود را در این بازار ثابت نماید.

در سال 2016 برند آلبرت رله 135 سالگی خود را جشن گرفت که در این جشن با نمایش گذاشتن قدیمیترین محصولات خود نمادیی از اصالت گذشته ساعت مچی سوئیسی را به نمایش گذاشت.

در حال حاضر کمپانی آلبرت ریله دارای فن آوری پیشرفته و خط تولیدی پیچیده و دقیق است که در انتها تمامی محصولات تولید شده توسط کنترل کیفی بررسی و تست می شوند.

با توجه به مدارکی می توان گفت آلبرت ریله تا قبل از تاسیس شرکت خود، در سال 1860 در کار ساعت سازی نیز فعالیت داشته است.

حضور آلبرت ریله در مسابقات ورزشی

یکی از حرکت های موثر آلبرت ریله را می توان حضور برند او در مسابقات قایق رانی بود که به صورت جهانی برگزار می شد. تور مسابقات قایقرانی که در سطح جهانی برگزار می شد که در کشورهای آمریکا، مالزی، کره جنوبی و سوئیس برگزار می شود.

برند آلبرت ریله بعنوان تامین کننده و شریک رسمی مسابقات رسمی قایقرانی شناخته می شود که در سال 2014 نیز در این مسابقات حضور داشت.

برند Albert Riele همچنین اسپاسنر تیم تارنکی بوده و همچنین کاپیتان این تیم پی تارناکی بعنوان سفیر ساعت های آلبرت ریله می باشد.

مدل Family 1881 و Challenger

یکی از موفقیت های این برند معرفی خط تولید مدل Family 1881 بود که در تعداد 135 ساعت جیبی تولید شد که بسیار مورد توجه قرار گرفت.

همچنین مدل Challenger که نمادی از سنت های دریایی را به نمایش میگذاشت.

تولید کم ولی با کیفیت

یکی از سیاست های آلبرت ریله تولید کم ولی با کیفیت و دقت بالا بوده که توانسته از همان ابتدا حس اصالت یک ساعت سوئیسی را به مشتریان خود در سراسر جهان ارائه بدهد.

استفاده از موتورهای Ronda و ETA و استفاده از متریال های با کیفیت چون شیشه سافایر که با یو وی پوشیده شده است و این نوع شیشه به علت گران بودن فقط در برندهای جهانی و با کیفیت مورد استفاده  قرار می گیرد. بکار بردن متریال با کیفیت چون استیل با کیفیت بالا در کنار طراحی و قطعات زیبای بکار رفته در آن موجب خلق محصولی بی نظیر می شود که در تمام جهان شناخته شده می باشد.

استفاده از صفحات کریستالی و کریستال های یاقوت کبود، علاوه بر درخشندگی و زیبایی ساعت ها، مقاومت آنها را در برابر ضربات و همچنین خراشیدگی محافظت نمایند.

ساعت های تولیدی آلبرت ریله دارای بند چرم هستند که دارای قفل از نوع روانه ای بوده. بعضی از مدل های تولیدی نیز دارای دستبندهای فولادی هستند.

موفقیت های آلبرت ریله

یکی از موفقبت های مطرح آلبرت ریله دریافت جایزه دقیق ترین اندازه گیری زمان از سوی مرکز معتبر saint-imier بود.

طراحی محصولات Albert Riele

آلبرت ریله، را می توان از سازندگان ساعت مچی دانست که دارای طراحی های اختصاصی و همگام با فن آوری روز است. طراحی محصولات آلبرت ریله را می توان مجموعه ای از طراحی سنتی و مدرن دانست که همیشه سعی کرده نمادهایی را در تولید محصولات خود بکار ببرد.

شروع فعالیت Julien

در سال 1903 و در سن 64 سالگی، البرت ریله مدیریت شرکت را به پسرش ژولین سپرد و این شروع دوران جدیدی برای برند آلبرت ریله و کسب موفقبت های بعدی بود.

اولین تصمیم Julien انتقال شرکت به ژنو بود که با فراز و نشیب های زیادی روبرو بود، ولی توانست این برند را در سراسر جهان گسترده نماید و در کنار سایر برندهای سوئیسی زبانزد نگاه دارد.

منبع اختصاصی : mikawatch.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *