معرفی برند سیتیزن Citizen

سیتیزنCitizen” نام یکی از معروف‌ترین شرکت‌های ساعت‌سازی در جهان است. که مرکز این شرکت پر آوازه جهانی در توکیو ژاپن قرار دارد.

آغاز فعالیت کمپانی سیتیزن به سال ۱۹۱۸ برمیگردد که در ابتدا با نام موسسه تحقیقاتی ساعت شوکوشا Shokosha شناخته می شود و حوزه کاری آن به تحقیق در مورد فن آوری های ساعت محدود می‌شد.

معرفی برند سیتیزن

آقای ماکاتو اومه هارا «Makato Umehara» در حال حاضر مدیر کمپانی سیتیزن “シチズンホールディングス株式会社”  است. این کمپانی به دلیل کیفیت بالا و تنوع محصولات توانسته بعنوان یک برند خوش نام و پرطرفدار در سراسر جهان شناخته شود.

از معروف ترین های ساعت مچی سیتیزن مدل اکو درایو “eco drive” است که انرژی خود را از پنل خورشیدی که روی صفحه نمایش آن جا خوش کرده و به باتری انتقال میدهد است.

اینک، آغازی بهتر، شعار برند سیتیزن است که تعداد کارمندان آن به ۱۸۵۰۰ نفر رسیده است و همچنین در آمد آن در سال ۲۰۱۰ حدود ۳ میلیارد دلار بود که نشان از موفقیت و محبوبیت این برند ژاپنی دارد.

از دیگر محصولات تولید شده توسط سیتیزن می توان به ابزارآلات و جواهرات اشاره نمود که در نوع خود بسیار محبوب و معروف هستند.

یکی از مشکلاتی که در کشور ژاپن وجود دارد مالیات زیاد است که باعث شده محصولات سیتیزن در سایر کشورهای دیگر، تحت لایسنس سیتیزن تولید می شود.

منبع اختصاصی : فروشگاه ساعت میکاواچ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *