معرفی برند هابلوت HUBLOT

هابلوتhublot” از شرکت های ساعت سازی لوکس سوئیسی است که توسط کارلو کروکو تاسی در حال حاضر دفتر مرکزی آن در شهر نیون می باشد.

کارلو کروکو در سال 1976، در ساعت سازی بریل کار می کرد که این شرکت زیر مجموعه شرکت ایتالیایی بیندا گروپ است. در همین سال برای تاسیس شرکت سازی خود ایتالیا را به مقصد ژنو ترک کرد و شرکت “ام دی ام ژنو” را تاسیس نمود و این آغازی برای تولید ساعت مچی با برند هابلوت بود.

معرفی برند هابلوت HUBLOT

کارلو کروکو برای پیشرفت و بهبود کاری خود ایده های جدیدی را ارائه داد از آنها ساخت اولین ساعت ها که جنس تسمه آنها از لاستیک طبیعی بود که 3 سال زمان نیاز بود تا آنها را تکمیل نماید. در سال اول فعالیت او حدود 2 میلیون دلار درآمد داشت که با اینکه این برند تازه تاسیس بود قابل قبول بود.

استفاده از قابلیت کرنوگراف

در سال 2004 کروکو با ژان کلود بیور ملاقات نمود که تا پیش از این و در سال 2003 ریاست ساعت سازی برند امگا را که زیرمجموعه کمپانی سواچ است را به عهده داشت. کروکو او را به سمت مدیر عاملی شرکت هابلوت انتخاب کرد که موجب استفاده از قابلیت کرنومتر در ساعت های سری بیگ بنگ شد که موجب افزایش فروش محصولات هابلوت به میزان 3 برابر شد.

ساعت مچی هابلوت, ساعت هابلوت, hublot

فروش شرکت هابولت به لوئی ویتون-موئت-هنسی

سال 2008 شرکت هابلوت توسط ال و ام هاش که می توان گفت بزرگترین شرکت تولید کننده کالاهای لوکس است، خریداری شد که قیمت آن نامعلوم است.

هابلوت و حمایت مالی از باشگاه های معروف جهان

یکی از حرکت های جسورانه هابلوت برای تثبیت جایگاه خود، اقدام به حمایت مالی باشگاه های معروف فوتبال در سال 2008 بود که توانست به رشد فروش جهانی هابلوت کمک شایانی نماید.

از معروفترین باشگاه های فوتبال که هابلوت اسپانسر مالی آن بود، باشگاه منچستریونایتد انگلیس است که در سال 2008 به مبلغ 4 میلیون دلار منعقد شد. از جمله شرکت های دیگری که هابلوت اسپانسر مالی انها بوده می توان به باشگاه های پاری سن ژرمن، بایرن مونیخ و یوونتوس اشاره نمود.

همچنین هابلوت تامین کننده رسمی بسیاری از مسابقات رسمی مانند؛

  • جام جهانی فوتبال 2018
  • جام جهانی فوتبال
  • جام جهانی فوتبال 2010
  • جام ملت های اروپا 2016
  • جام ملت های اروپا 2012
  • جام ملت های اروپا 2008
  • و تمامی مسابقات فرمولا وان اشاره نمود.

عکس های ساعت مچی هابلوت

 

چهره های سرشناس و تبلیغ هابلوت

به دلیل سیاست های هابلوت که میل شدیدی به پیشرفت داشت، به خوبی توانست از این مرحله بگذرد و توانست از چهره های سرشناس جهان نیز برای تبلیغات خود بهره بگیرد.

یکی از این چهره های معروف جهانی، جت لی بود که در افتتاحیه اولین شعبه هابلوت در پکن (چین) بعنوان مبلغ حضور داشت. همچنین می توان به چهرهای معروف دیگر همچون تکرارنشدنی ترین بازیکن جهان فوتبال یعنی دیگو آرماندو ماردونا است و همچنین سریع ترین مرد جهان یعنی اوسین بولت اشاره نمود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *