تماس با ما

جهت تماس با فروشگاه میکا واچ می توانید فرم زیر را تکمیل و برای ما ارسال نمایید یا با شماره تلفن دفتر تماس حاصل نمایید یا اینکه با هماهنگی قبلی به صورت حضوری با ما در ارتباط باشید.

آدرس: تهران – ستار خان – بازار سنتی ستارخان – خیابان صحرایی – پاساژ پارسیان – طبقه اول – واحد 101-21
کد پستی : 1453744866
تلفن تماس : 02144281043 - 09331344433 - 09193002653

پاسخ به سوالات رایج

لطفا پاسخ های زیر را قبل از ارسال سوال خود مطالعه نمایید.

شیوه ارسال محصول

برای مشتریانی که در استان تهران هستند در تایم کاری همان لحظه ارسال خواهد شد و پرداخت به دو شکل آنلاین و پراخت درب منزل خواهد بود.

برای مشتریان گرامی شهرستان نیز در ساعات کاری به صورت پست پیشتاز ارسال خواهد شد.
نکته اینکه خرید شما اگر قبل از ساعت دوازده باشد. بسته شما همان روز از طریق پست ارسال خواهد شد.

شیوه پرداخت

برای مشتریانی که در تهران حضور دارند هم می توانند به صورت آنلاین هم به صورت درب منزل هزینه محصول را پرداخت نمایند.

برای مشتریان گرامی شهرستان فعلا به صورت پرداخت آنلاین امکان پذیر می باشد که با راه اندازی نمایندگی میکاواچ می توانند به صورت پرداخت درب منزل نسبت به دریافت محصول خود اقدام نمایند.

شرایط گارانتی

یکی از نکاتی که شرکت میکاواچ را از سایر شرکت ها متمایز می نماید پاسخ سریع به مشکلات مشتریان بوده که با بررسی هر محصول یا سریعا نسبت به رفع مشکل آن اقدام می نمایند یا محصول را برای مشتری تعویض می نمایند که می توانید شرایط گارانتی هر محصول را در این لینک مطالعه نمایید. شرایط گارانتی

چگونگی اعتماد در خرید از سایت

وب سایت فروشگاهی میکاواچ دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد و این بدان معنی است که این وب سایت تمامی مراحل قانونی را برای اعتماد گذرانده و شما می توانید از این وب سایت به راحتی خرید نمایید.

گذشته از این میکاواچ یک مجموعه با سابقه 50 ساله در زمینه واردات ساعت مچی است که این نکته ما را از فروشگاه های واسطه فروش ساعت مچی متمایز می نماید.

ارسال ایمیل برای ما